fbpx

Kosmetika La Bohème

,,Přiznám se, že rozhodnutí, ve kterou kosmetickou značku vložím svoji důvěru, bylo jedno z těch nejtěžších. Několik dlouhých měsíců jsem zkoušela vzorečky a sbírala všemožné informace. Měla jsem spoustu požadavků a nechtěla dělat kompromisy. Vzhledem k tomu, že já sama jsem majitelkou hypersenzitivní pleti, která reaguje a vzteká se při sebemenším podnětu, bylo mé rozhodování ještě o to těžší. Ale podařilo se! Jsem ráda, že mě má cesta dovedla ke značce Dr.Belter a je mi ctí, že Vás nyní mohu dovést i já k ní”.

Kosmetika Dr. Belter 

Dr. Belter je profesionální přírodní kosmetika, která pracuje s jednoduchým předpokladem – naše pleť nepotřebuje složité sloučeniny, protože mnohem snáze vstřebá přírodní jednoduché látky. Jejím rodištěm je město Jindřicha Lva – Braunschweig v Severním Německu. Produkty jsou výsledkem dlouholetých výzkumných a vývojových prací biochemika a doktora přírodních věd Dr. Clemense Beltera. Značka je na trhu již více než 35 let a od roku 1994 je distribuována také do České republiky.

  • Velký výběr přípravků umožňuje individuální přístup k péči o pleť – 13 linií s více než 140 produkty.
  • Obsahuje přírodní suroviny s vysokým metabolickým účinkem na pleť.
  • Organické ingredience – spolupráce s lokálními německými farmáři a využití produktů z kontrolovaného ekologického zemědělství, produkty neobsahují nepřírodní konzervační látky.
  • Vývoj a testy produktů jsou prováděny ve vlastních laboratořích; výroba, mikrobiologické testy, plnění a balení je prováděno ve vlastní továrně. To zaručuje dokonalou kontrolu a kvalitu všech výrobků.
  • Produkty neobsahují minerální oleje, parabeny ani silikony - peelingy jsou navíc bez plastových částic škodlivých pro životní prostředí.
  • Vysoká kvalita a snášenlivost přípravků.
  • Netestováno na zvířátkách.